AEROBIK NA PŘEHLÍDCE

Posted By on 11.4.2019

V sobotu 6. dubna 2019 jsme se s tanečním kroužkem aerobiku vydali do Tovačova na okresní přehlídku pohybových skladeb. Celkem jsme tento rok nacvičili 3 skladby. Nejmladší holky (1. a 2. třída) předvedly skladbu s názvem Duha, která se skládala z jednoduchých prvků aerobiku. Prostřední holky – Oscarky všem ukázaly skladbu, kde dva filmy bojovaly o ocenění zlatého Oscara. Jak boj dopadnul? Přijďte se podívat na naše další vystoupení. Do nejstarší skupiny nechodí jen holky, ale i kluci, kteří si nacvičili sestavu na motiv romantické komedie Mamma Mia! Here we go again. Jejich vystoupení bylo vybráno do krajského kola, které se bude konat v neděli 14. dubna 2019 v Čajkaréně v Olomouci.

Za krásná vystoupení si všichni zasloužili medaili a velkou pochvalu. Po skončení přehlídky jsme společně vyrazili do cukrárny na zmrzlinu a prošli se zámeckým parkem v Tovačově, poté už jsme se příjemně unavení vrátili autobusem domů.

Děkuji všem vystupujícím za reprezentaci troubeckého aerobiku.

Karolína Lehká

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *