Akademie čar a kouzel

Posted By on 2.5.2018

V pátek 27. dubna se naše škola proměnila v Akademii čar a kouzel. Všem „čarodějnickým učňům“ byl doručen dopis, kde jim bylo oznámeno, že v pátek 27. 4. započne jejich docházka do místní Akademie čar a kouzel.

Do lavic zasedli čarodějové a čarodějnice s nejrůznějšími jmény např. Natálíra Roubíla, Kubulinda, Benedýna Ambulína, Romoušnice Čarnosnubná, Palice Troubalová, Petrohrom, Elenora Říšnice, Jizvička, Saxana, Řeřucha, Koloděj, Ondřibác, Andulice Kouzelnice a další. Všichni se pilně učili luštit tajné písmo čarodějnic, počítali, zjišťovali přísady do nejrůznějších lektvarů a řešili zapeklité úkoly. Také nechyběl výcvik v letu na koštěti.

Na závěr obdržel každý „čarodějnický učeň“ své kouzelnické vysvědčení.

Vendelína Hromnice

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *