Akademie čar a kouzel

Posted By on 2.5.2019

V úterý 30. dubna se naše škola proměnila v Akademii čar a kouzel. Do lavic zasedli čarodějové a čarodějnice s nejrůznějšími jmény např. Zulimíra, Jindřichoslav, Štěpík, Marťoslav, Terimíra, Animíra, Fildostras Kostlivec, Adamos Jančínos, Zomboň Iluminatovský, Dyvič Doškrábanec, Aňulajda Hradělajda, Dlouhonoska Bradavičová, Pavoučák, Dračišník, Melisie, Julinda, Luciferda Troubelína, Bélia Krvavá, Anďulína Pavučinka, Lusiana Pavoučnice, Terulína Barbulína, nechyběl ani Harry Potter a další. Všichni se pilně učili luštit tajné písmo čarodějnic, počítali ingredience, zjišťovali přísady do nejrůznějších lektvarů, vymýšleli nejrůznější zaklínadla, tančili čarodějnický taneček, zpívali čarodějnickou písničku, řešili zapeklité úkoly…  Nechyběl také výcvik v letu na koštěti. Na závěr obdržel každý „čarodějnický učeň“ své kouzelnické vysvědčení.

Vrchní kouzelnice Vendelína Hromnice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *