Atletická olympiáda 2022, středa 14. 9.

Posted By on 14.9.2022

Počasí letošního podzimu se chová poněkud nevyzpytatelně, proto stanovení termínu konání olympiády byl oříšek. Nakonec jsme stejně zmokli, naštěstí ne moc. A děti – ty chtěly závodit i v dešti, jsou skvělé! První a druhá třída olympiádu dnes šťastně dokončila, děti si odnesly diplomy a čtyři nejlepší i poháry. Žáci třetí, čtvrté a páté třídy mají zase jiné štěstí – mohou se těšit na pokračování ještě příští týden.

Závodili jsme v u nás již tradičních disciplínách: sprint, vytrvalost, člunkový běh, skok daleký, trojskok, hod míčkem. A závodilo se urputně, s plným nasazením, ale přitom přátelsky a poctivě. Měli jsme z dětí radost.

Děkujeme všem paním učitelkám, které připravily mnoho věcí, aby si to děti mohly užít. Děkujeme i žákům deváté třídy, kteří nám pomáhali s přípravou tratí i s hodnocením výsledků a jejich zpracováním. A těšíme se na pokračování.

Ludmila Písková

Více fotografií  najdete zde: https://lidap.rajce.idnes.cz/

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *