Babí léto ve školní družině

Posted By on 25.10.2018

Letošní začátek školního roku byl pro děti ze školní družiny obzvláště vydařený. Díky krásnému počasí strávily celé září a říjen na sluníčku – hrály si na pískovišti, malovaly na chodník, soutěžily, sportovaly nebo jen tak odpočívaly po náročném vyučování. Třeba minulý týden jsme si takový odpočinek zpříjemnili táborákem na naší školní zahradě, kde se i ty nejmenší děti naučily opékat špekáček na klacíku. A hned další den nato jsme se dokonce vydali na výlet až do Tovačova, kde si pro nás paní vychovatelky s dětmi připravily úžasné sportovní disciplíny na místním fotbalovém hřišti. Skok padákem, přechod padacího mostu, plazení příkopem a podobné záludnosti – to vše děti zvládly a také pak byly náležitě odměněny! Banánová dobrota i perníkové medaile – kamarádi z Tovačova nám vše vlastnoručně vyrobili. Děkujeme moc a těšíme se na příště, až je zase na oplátku přivítáme my u nás.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *