Běh s klokanem 2018

Posted By on 1.10.2018

Nejlepší závodníci ze školní atletické olympiády vyjeli v sobotu 29. 9. 2018 na závody Běh s klokanem, které pořádá Přírodovědecká fakulta UP Olomouc. Většina z nás cestovala obecním tranzitem, ale někteří jeli i s rodiči po vlastní ose. Tak se nás mohlo účastnit více.
Ještě v chladném ránu jsme se zaregistrovali a připjali si čísla. Nato nás zaujaly hlavolamy, které fakulta nachystala. Pak už byl čas na společný rozklus, rozcvičení a seznámení se s tratí. Běhy v našich kategoriích byly všechny obrátkové, po asfaltu. Ročníky 2011 – 2012 běžely 200 m, 2009 – 2010 již 400 m a naši nejstarší, 2007 – 2008 celých 600 m.
Konkurence byla tvrdá, ale všichni bojovali statečně, naplno a dosáhli krásných umístění. Přivezli jsme i tři medaile – za 1., 2. i 3. místo. Všichni jsme si odvezli pěkné dárky, ale hlavně prima zážitky!
A že nezůstalo jen u závodění v běhu, i to si můžete prohlédnout na nových fotografiích. Jsou přidány do již známého alba Atletická olympiáda.
Už dnes se těšíme na další ročník!
Fotky zde: https://lidap.rajce.idnes.cz/Atleticka_olympiada_2018/#
Ludmila Písková


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *