BRIGÁDA SE STROMKAŘI

Posted By on 13.11.2023

Opět slavíme Den stromu. Jako každým rokem jsme se sešli na společné brigádě se spolkem Stromkaři, abychom stromům v Troubkách popřáli k jejich svátku. Letos jsme sázeli vrby u Čističky odpadních vod v Troubkách. Nově se na brigádě ke stromkařům a ekotýmákům přidali i mladí fotbalisti. Skvěle nás na brigádě vedli pan Létal a pan Vlach, kteří museli do tvrdé země dokonce vrtat díry vrtačkou. Spoustu práce bylo vidět také za paní Roubalovou, která má práci v přírodě moc ráda a umí přiložit ruku k dílu. Paní Sobková nás opět za práci odměnila domácím voňavým perníkem. Vrby už jsou tedy v zemi a my jsme zvědavi, kolik jich na jaře vyraší.

Adéla Bezroučková a Adam Ticháček, žáci 5. třídy a Ivana Smolková

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *