Čtenáři v Krokodýlku

Posted By on 15.6.2022

Na 1. stupni naší školy každoročně probíhá čtenářská soutěž. Ke konci školního roku vyhodnocujeme v každé třídě pět nejzdatnějších čtenářů, na které čeká lákavá odměna. Tradičně to bývalo přespání ve škole se soutěžemi a hrami, letos jsme se pro změnu vydali do olomouckého zábavního centra Krokodýlek.

Návštěva tohoto parku je pro děti vždy zážitkem, ale když si ji můžete užít spolu s kamarády, je to ještě mnohem lepší. A tak se skákalo, běhalo, prolézalo, sjíždělo, pádlovalo, střílelo, zkrátka vesele dovádělo, jak můžete vidět na fotografiích zde:

https://lidap.rajce.idnes.cz/Ctenari_v_Krokodylku/

K výletu patří i zmrzlina nebo něco na zub, ani to jsme neopomenuli. 😊

Ozývaly se věty: „Já hned začnu číst na příští rok, ať můžu jet zase…“ nebo „Ještě, že jsem toho tolik přečetl, to fakt mělo cenu!“ A my jen povzbuzujeme: čtení je prima zábava, a navíc se u něho něco naučíte.

Příštím rokem jsme rozhodnuti uspořádat podobnou akci znovu, tak vám přejeme, ať se jí právě vy můžete zúčastnit.

Marta Kosíková a Ludmila Písková

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *