CYKLOVÝLET 9. TŘÍDY

Posted By on 4.9.2020

Ve čtvrtek 3. září 2020 se 9. třída zúčastnila adaptačního cyklistického výletu v doprovodu třídního učitele Pavla Navrátila, paní učitelky Markéty Macfeldové a Silvie Ščepánové. Vyjeli jsme ráno v 8 hodin od školy a naším cílem byl sportovní areál s minigolfem v Grygově. Cesta ubíhala velice rychle, přispělo k tomu i nádherné počasí a pohodová atmosféra. Než jsme se nadáli, byli jsme v cíli, a mohli si tak prověřit své dovednosti při minigolfu. Jak se ukázalo, minigolf je hra pro každého. Byla nám vysvětlena jednoduchá pravidla, obdrželi jsme hole, míčky, zápisový list s názvy jednotlivých stanovišť a hra mohla začít. Žáci tak poměřili svou zručnost, přesnost a trpělivost a ti šikovní stihli i druhé kolo desetijamkového hřiště. Všechny získané body se poctivě zapisovaly, a tak v závěru bylo patrné, kdo byl jak úspěšný. Zbyl i čas na bohaté občerstvení a prohlídku areálu, který byl opravdu krásný. Nechyběly tu voliéry s exotickým ptactvem, dvorek s domácími zvířaty či uměle vybudovaná jezírka s koi kapry. Zkrátka jsme se ani chvíli nenudili. Výlet se opravdu vydařil, deváťáci čtyřicetikilometrovou trasu zvládli bez problémů. Není pochyb, že to jsou velcí a odhodlaní sportovci! Nejenže si všichni prověřili svou fyzickou zdatnost, ale vytvořili i skvělou partu. Věřím, že podobné aktivity pomohou vést žáky ke zdravému životnímu stylu.

Mgr. Markéta Macfeldová

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *