DOPISY PRO BABIČKY A DĚDEČKY

Posted By on 14.12.2020

Advent je jedno z nejkrásnějších období v roce.

Padá vločka za vločkou, tma už voní vánočkou.

Za kamny si kočka hoví, tma už voní po cukroví.

 

Lidí se schází, přejí si krásné Vánoce, připravují překvapení a dárečky jeden pro druhého. Dělají druhým radost.

My, děti ze druhé, třetích tříd a speciální třídy, jsme se rozhodly, že uděláme radost babičkám a dědečkům v Domově důchodců v Kroměříži. Někteří mají rodinu daleko a někteří prý dokonce moc blízkých nemají. Právě pro tyto babičky a dědečky jsem se rozhodli napsat vánoční pozdrav, přání, dopis.

Doufáme, že se jim naše vánoční psaní bude líbit, udělá jim radost a také si třeba vzpomenou na svoji školu, ve které měli dobré kamarády a učili se v ní číst a psát. Budeme rádi, když se jim při čtení našeho dopisu objeví úsměv na tváři.

Krásné Vánoce!

Ivana Smolková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *