Druháci a zimní radovánky

Posted By on 24.2.2021

Letošní zima byla více bílá a více mrazivá než minulé roky. Možná se to někomu nelíbilo, ale my ve druhé třídě jsme si zimu moc užili! Protože nemůžeme chodit cvičit do sportovní haly, naším hřištěm se stala školní zahrada. Kopeček na ní máme sice malý, ale bobování na něm bylo skvělé. Postavili jsme také sněhové a ledové stavby a do sněhu zapouštěli barvy. Stihli jsme dokonce i bruslení na „Liďáku“, jak se v Troubkách říká.  My jsme si ho ale přejmenovali na „Leďák“. Jedni bruslili jako ostřílení borci, druzí měli velkou radost, že si mohli půjčit brusle, a zjistili, že jim to vlastně jde, no a další si hráli na úžasné psí spřežení. Bylo to moc fajn, máme spoustu zážitků a teď již můžeme jen říci:

„Děkujeme, paní Zimo!“

Nemám klidu, nemám stání,

když napadne sníh.

Hned mě láká sáňkování

kopců vysokých…

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *