EKOrozloučení s deváťáky a paní učitelkou Kateřinou Gažovou

Posted By on 30.6.2022

Nikča Ambrožová, Denča Lužná a Zbyňa Hradil – to byla velká opora Ekotýmu, na kterou jsme se vždy mohli spolehnout! Nikča s Denčou si vyzkoušely role moderátorek ve školním EKOhlášení, role nástěnkářek, Denča i zapisovatelky schůzek a obě byly velkou oporou pro mladší Ekotýmáky. Zbyňa s Nikčou vždy skvěle provázeli všechny EKOnávštěvy po škole a školní zahradě. Zbyňa se uměl opřít do práce na školní zahradě a skvěle komentoval prezentace při veřejných akcích pro rodiče. Vždy byli velkou posilou při pořádání Dnů Země a dalších ekotýmáckých akcí. Moc děkujeme, přejeme hodně štěstí a úspěchů v dalším studiu a životě. Věříme, že na to, jak jsme stavěli bylinkovou spirálu, sázeli stromy, uklízeli Česko a pořádali spoustu jiných akcí, budete rádi vzpomínat.

Velký dík patří také paní učitelce Kateřině Gažové, která s námi pracovala a vedla Ekotým celých pět let. Z důvodu stěhování však náš Ekotým opouští. Moc jí děkujeme za její aktivní, nadšený, praktický a tvořivý přístup. Bez ní bychom neměli na školní zahradě jezírko, ani naučnou stezku školní zahradou a mnoho dalšího. Moc děkujeme, přejeme v novém působišti stejně pracovitý Ekotým jako u nás ve škole a věříme, že se zase někdy brzy uvidíme.

Ivana Smolková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *