Exkurze v zemědělském družstvě

Posted By on 2.5.2018

Děti z 1. – 6. třídy navštívily místní zemědělské družstvo. Velký dík patří paní Marušce Gabrhelíkové, která se nám věnovala, vše trpělivě vysvětlovala a celou exkurzi měla moc pěkně připravenou. Prohlédli jsme si dospělé krávy, krávy na „mateřské dovolené“, roztomilá telátka a pozdravit nás přišla i kočička. Kluci, ale i děvčata si s nadšením vyzkoušeli, jak se sedí ve velkém traktoru nebo v bagru. Po prohlídce kravína jsme se občerstvili v místní jídelně ovocnými limonádami a na rozloučenou zodpověděli soutěžní otázky, za které jsme dostali i ceny. V zemědělském družstvě se nám moc líbilo, byli jsme rádi, že si můžeme prohlédnout živou krávu, nejen krávu na obrázku a že jsme se dozvěděli něco nového o naší obci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *