Jaká byla poslední turistická výprava z Domašova do Hrubé Vody?

Posted By on 5.11.2018

Přece moc fajn, jako vždycky! Sice nám skoro celou cestu poprchávalo a dvakrát jsme zabloudili – ale komu to vadí? Ve vlhku se nám aspoň dobře dýchalo. A do barevného podzimního hávu nás oděná příroda doprovázela na každém kroku. Tak nám v pohodě a přátelském povídání nebo i škádlení cesta příjemně ubíhala. No, a hlavně jsme se těšili na bobovou dráhu v cíli. A když jsme tam došli, nejela… Ale pro nás ji pustili! Děkujeme oběma maminkám i tatínkům, že nám na cestě pomáhali (bylo nás 19 dětí). A už teď se těšíme na silvestrovskou výpravu!

Fotografie najdete na rajčeti zde:
https://lidap.rajce.idnes.cz/turistika_3.11.2018_Hruba_Voda/?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=album-created

Heslo je shodné s názvem alba.

Ludmila Písková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *