Konec školního roku v 7.A

Posted By on 3.7.2021

Konec školního roku byl díky nádhernému letnímu počasí ve znamení vodních radovánek, cyklistiky a sportovních výkonů. Ve čtvrtek 24. 6. jsme se celá třída vydali na téměř 50 km dlouhou vyjížďku. Trasa vedla přes Grygov, kde jsme si užili turnaj v minigolfu – v krásném prostředí jezírek, vodopádů a papoušků. Pan provozní nás přivítal s otevřenou náručí, také i ve venkovním baru, kde jsme si každý, dle svého gusta, dali posilující oběd na zpáteční cestu. Ta vedla do tovačovské Cukrárny U školy, kde jsme se krásně zchladili zmrzkou a limonádou. Pak už zbývala jen koupačka v místních jezerech, kterou si děti užily snad ze všeho nejvíc. Však posuďte sami z našich fotek!

No a co v úterý 29. 6. těsně před vysvědčením? Vodní hrátky u splavu byly tou nejlepší volbou…

Přejeme Vám krásné léto!

Silvie Ščepánová a Kateřina Gažová

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *