Loučení páťáků s prvním stupněm

Posted By on 3.7.2021

Poslední pondělí a úterý v červnu se páťáci loučili s prvním stupněm. Náročný červnový program si zpestřili společným přespáním ve škole. Sešli se plni nadšení před školou a program zněl jasně – užít si to.

Po soutěži „Máme rádi Troubky“ a po chvilce sportu na zahradě začal filmový večer s popcornem. A že se zobala nejen kukuřice je snad každému jasné. Mezi diváky byly k vidění chipsy, křupky, tyčinky, třešně… zkrátka spousta mlsání.

Večerní program musel být zakončen „stezkou odvahy“… ta nesměla chybět … a pak už hurá do spacáků, čeká nás ještě náročné úterý.

Po snídani se vyrazilo směr hájenka na tradiční opečení špekáčku či krajíčku chleba. Cestou k altánku se probíraly zážitky ze stezky odvahy, co se před spaním ve škole dělo, jak se spalo, …. muselo se toho cestou necestou opravdu probrat mnoho.

Uvaření, unavení, ale se spoustou společně strávených chvil jsme došli do školy, rozloučili se a vydali se domů.

Kateřina Hrubá

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *