Nástrahy sociálních sítí

Posted By on 25.6.2019

V úterý 18. června se žáci 7. a 8. třídy zúčastnili besedy Nástrahy sociálních sítí, která byla zaměřená na nebezpečí spojená s používáním internetu a mobilních telefonů. Žáci hodnotili besedu jako velmi zajímavou a poučnou. Mnozí si uvědomili svoje rizikové chování na internetu, zejména pokud jde o sdílení osobních údajů na sociálních sítích. Jsem si jistá, že žáci, kteří absolvovali tuto besedu, budou nyní při komunikaci přes internet mnohem obezřetnější.

Karolina Haiderová

Z ohlasů žáků:

Beseda se mi moc líbila, naučila jsem se, co bych dělat měla a co neměla. Paní policistka nám vše vysvětlila, byla moc hodná. Pokládala nám otázky a měla připravenou prezentaci. Doufám, že takovou besedu budeme mít znova. Amélie Anna Vojtková, 7. třída

Beseda s paní policistkou se mi líbila. Bylo to zajímavé a dozvěděla jsem se nové věci. Nejvíce mě bavilo video, který jsme si pouštěli, protože bylo zajímavé a naučné. Alžběta Manová, 7. třída

Bylo to zajímavé. Dobré bylo, že nám paní policistka řekla i nějaké případy z našeho okolí. Ondřej Riess, 8. třída

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *