Návštěva v první třídě

Posted By on 21.3.2023

V pátek měla naše třída speciální návštěvu dětí z mateřské školy. Byli jsme nadšeni, že jsme jim mohli ukázat, co jsme se naučili, a naučili je také nějaké nové věci. Začali jsme předvedením našich čtenářských dovedností, skládáním slov z písmen, které si předškoláci také vyzkoušeli, a počítáním. Poté jsme si společně vytvořili papírové květiny. Ukázali jsme jim, jak stříhat a lepit papír, aby vznikly krásné květiny. Byla to zábavná aktivita, která nám ukázala, jak jsou také předškoláci šikovní. Se svými výtvory byli spokojeni a my jsme byli rádi, že jsme se s nimi mohli podělit o naše dovednosti. Nakonec jsme si společně zazpívali veselou jarní písničku. Celkově to byla pro naše žáky i děti ze školky zábavná a poučná zkušenost. Děkujeme za dárečky, které nám děti z mateřské školy přinesly, a přejeme jim hodně úspěchu u zápisu do první třídy.

Marta Kosíková

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *