OLYMPIÁDA V NĚMECKÉM JAZYCE

Posted By on 18.2.2020

Ve středu 12. 2. 2020 se ve Středisku volného času Atlas v Přerově konalo okresní kolo konverzační soutěže v jazyce německém. Olympiády se zúčastnili i čtyři žáci naší školy. Zástupkyněmi nižší kategorie (I.A) byly žákyně 7. třídy – Nikol Ambrožová a Kateřina Schleichová. Dále naši školu reprezentovali i žáci třídy 9. – Tomáš Borek a Daniel Borek, v kategorii II.A.

Kačce se podařilo zvítězit ve své kategorii a Nikča obsadila krásné druhé místo. V kategorii starších žáků se i přes velkou konkurenci Tom umístil na skvělém čtvrtém místě
a Dan obsadil pěkné páté místo.

Všem zúčastněným patří velký dík za vzornou reprezentaci naší školy a také gratulace za skvěle odvedené výkony.

Mgr. Veronika Smejkalová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *