Plavání 3. a 4. třídy

Posted By on 7.11.2018

V říjnu 3. a 4. třída zahájily plavecký výcvik. Každý pátek se děti spolu se svými třídními učitelkami vypraví do Přerova na bazén, kde se žáci 3. třídy seznamují se základy plavání, splýváním. Učí se ležet na vodě, správně dýchat a postupně tyto schopnosti prohlubují.

Žáci 4. třídy jezdí již druhým rokem, proto je pro ně pohyb ve vodě jednodušší. Také se na ně kladou vyšší nároky. Neměli by mít s plaváním žádné problémy. A tak jsou pro ně různé styly již “hračkou“.

Všichni společně si pak užívají teplo v páře i zchlazení studenou vodou. Sladkou tečkou na závěr bývá doplnění energie formou svačinky. Pak se již vrací do školy s unaveným výrazem ve tváři.

Kateřina Hrubá

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *