Pozdrav ze školní družiny

Posted By on 6.12.2019

Velice teplé počasí odstartovalo nový školní rok, a tím i spoustu akcí mimo prostory školy. Sportovní odpoledne na fotbalovém hřišti ve spolupráci se ZŠ Tovačov bylo jako každý rok velice podařené. Děti soutěžily v zábavných disciplínách a jako odměnu dostaly výborné perníčky, které nám upekly děti ze ŠD v Tovačově. Na naší školní zahradě jsme si poseděli u ohníčku, opekli špekáčky a zazpívali písničky.

Zpříjemněním byly určitě i různé soutěživé hry a družinová olympiáda a nejlepší z nejlepších si vybojovali ceny v podobě sladké odměny.

Další podařenou akcí byl bezesporu tolik oblíbený Jablíčkový den. Děti si oblékly trička v barvách jablíček a vyrobily si je z papíru. Již tradičně jsme si připravili jablíčkové toastíky a náramně si pochutnali!

Mirka Šenkár

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *