PRÁZDNINOVĚ ZE SPECIÁLNÍ TŘÍDY

Posted By on 25.6.2018

Spoustu učení, zábavy, nových poznatků, zážitků a situací zažili žáci speciální třídy během celého školního roku. Již několikrát jsme se vydali do keramické dílny tvořit dárek pro maminky – zápich do květináče či ozdobné cedulky na dveře. Den Země jsme již tradičně oslavili společně s celou školou a zapojili se do plnění úkolů na soutěžní stezce s cílem na konírně a opékáním špekáčků. Také jsme se snažili hodně cestovat! Vydali jsme se do nedalekého Tovačova na prohlídku zámecké zahrady a zhlédnutí ukázky dravců. Ani trochu jsme se nebáli. V rámci věcného učení jsme se vydali do Přerova navštívit místní restauraci, samostatně si nakoupit vybrané dobroty a upevnit si základy stolování. Odměnou nám pak byla cesta na dětské hřiště u Laguny, nanuk, kofola, no v tu chvíli prostě vše, co jsme si mohli jen přát. Zdokonalili jsme se také v domácích pracích. Představte si, že jsme zvládli uvařit celé obědové menu. Rajskou omáčku s masovými kuličkami a domácí hrnkové knedlíky – to vše s čerstvými bylinkami z naší školní zahrady. Mňam – to byla dobrota! S celým prvním stupněm jsme opět rádi navštívili Městské divadlo Zlín a se zaujetím sledovali krásné hudební představení „Tučňáci na Arše“. Všechny žáky můžeme za celý školní rok pochválit. Zvládli velký kus práce. A za to nám nezbývá nic jiného, než jim popřát krásné, prosluněné a co nejvíce odpočinkové prázdniny!

paní učitelky ze speciální třídy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *