PRVŇÁČCI VE ŠKOLNÍ DRUŽINCE

Posted By on 3.11.2023

V tomto školním roce jsme opět ve školní družině přivítali nové žáčky 1. třídy. Ukázali jsme si, kde budeme trávit odpoledne po skončení vyučování, a seznámili jsme se s naší školou. A protože venku stále panovalo letní a velice teplé počasí, nový školní rok jsme zahájili hlavně pobytem na naší krásné školní zahradě. Využívali jsme hrací prvky, které byly zpříjemněním neřízené činnosti. Na pískovišti jsme stavěli hrady a zajímavé stavby z písku. Děti s velkým nadšením hrály stolní tenis a malovaly na chodník. Pobývali jsme u rybníčku, sportovali, hráli míčové hry a soutěžili o sladké odměny. A protože sluníčko intenzivně hřálo ještě v říjnu, schovali jsme se před jeho paprsky do venkovní učebny, kde jsme malovali a tvořili pěkné výrobky.

Mirka Šenkár

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *