První a druhá třída na „Sněhurce“ v ZUŠ Tovačov

Posted By on 18.6.2019

Ve středu 29. 5. přijali žáci první a druhé třídy pozvání pobočky ZUŠ v Tovačově ke zhlédnutí hudební pohádky „Sněhurka“. Na místo konání nás autobus dovezl o něco dříve, a my jsme si tak mohli prohlédnout pěkně upravené nádvoří tovačovského zámku a okolí. Potom jsme se přesunuli do prostor hudební školy, kde na naše malé posluchače čekali účinkující se svou pohádkou. Jejich vystoupení všechny zaujalo, bylo velmi pěkné a zdařilé. Ze druhé třídy hrála v pohádce Verunka Přehnalová, která tak měla v obecenstvu spoustu fanoušků. Našim žákům se pohádka moc líbila. Děti účinkující odměnily velkým potleskem. Žáci druhé třídy potom předali paní učitelce Galetové květiny a dětem sladké odměny.

Mgr. Marie Vérostová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *