První turistická výprava Janoušov – Hedeč – Králíky

Posted By on 15.9.2021

První turistická výprava proběhla v sobotu 11. září 2021. Procházeli jsme loukami a lesy v nadmořské výšce mezi 600 – 1 000 m n. m., těšili se z volnosti a voňavého lesního vzduchu a v příjemném počasí pozdního léta jsme si vůbec užívali slastí a strastí cesty, která může být i cíl. Kochali jsme se krásnými výhledy, pozorovali drobné živočichy a rostliny, hráli jsme si. Za nejlepšími výhledy jsme vylezli na rozhlednu Val a v úplném závěru putování jsme složili své trošku unavené údy u kláštera Hedeč – Hora Matky Boží, jehož prohlídka byla také zajímavá.

Několik fotografií z výpravy si můžete prohlédnout zde:

https://lidap.rajce.idnes.cz/turistika_11.9.2021,_Janousov_-_Kraliky

Ludmila Písková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *