První velký den

Posted By on 14.9.2022

Ve čtvrtek 1. září zasedli naši nejmenší žáčci poprvé do školních lavic. Již tradičně je přišel přivítat a popřát jim hodně úspěchů ve školní práci ředitel školy Petr Vrána, stejně tak starosta obce Radek Brázda, který nepřišel s prázdnou a přinesl dětem hezké dárkové balíčky.

V očích prvňáčků jsme mohli zahlédnout zvědavost, nedočkavost, těšení se a odhodlanost pilně plnit svou školní práci. Rodičům bylo možno z tváří vyčíst dojetí, které s sebou tento slavnostní okamžik přinesl. Všichni přítomní ho vnímali jako velký zlom v životě dětí. Přejeme všem prvňáčkům, aby jim příjemné pocity z prvního školního dne zůstaly co nejdéle a aby do školy chodili stále stejně rádi jako ten svůj první velký den.

Marta Kosíková                                       

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *