Rozloučení s našimi EKOdeváťáky

Posted By on 20.7.2020

Jak to v Ekotýmu bývá, každý člen má svoji roli. Někdo plní roli moderátora, zapisovatelky schůzek, zahradníka, květinářky, sběrového referenta, cedulíka, nástěnkáře, novináře nebo fotografa. Přes tyto všechny důležité role v Ekotýmu existuje role, která není vypsaná na nástěnce, ale je přesto stejně, ne-li důležitější než ty všechny ostatní. Je to role, možná spíš dar. Je to role kamaráda, tahouna, pomocníka a baviče, který dokáže ze skupiny lidí vytvořit partu. To byli naši tři Ekodeváťáci Dan Borek, Tom Borek a Vojta Hořín. Díky nim se po dobu jejich působení v Ekotýmu pracovalo s velkou lehkostí, nadhledem a s úsměvem na rtech. Se sobě vlastním humorem plnili úkoly a často dokázali strhnout ostatní Ekotýmáky. Dan se sám prohlásil mluvčím Ekotýmu, Tom bych řekla odborným poradcem a Vojta technickým ředitelem.  Byla to nejen práce, ale i zábava. Kluci, děkujeme také za to, že jste svým mladším spolužákům ukázali cestu, jak se dá v Ekotýmu pracovat. Nezapomeňte na to, aby Vaše ekostopa na Zemi byla co nejpříjemnější. Přejeme Vám mnoho štěstí na Vašich nových školách a těšíme se, až nás někdy přijdete do Ekotýmu navštívit!

Za Ekotým Ivana Smolková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *