Sbírka „Vánoční hvězda“

Posted By on 30.11.2022

„Kupte si Vánoční hvězdu a celé Vánoce Vás bude hřát pocit, že jste pomohli těžce nemocným dětem“ je motto charitativní sbírky „Vánoční hvězda“, která pomáhá financovat náročnou protinádorovou léčbu dětí na Dětské klinice Fakultní nemocnice v Olomouci.

Již poněkolikáté se 28. listopadu do této sbírky zapojili žáci a rodiče naší školy a zakoupením 118 malých Vánočních hvězd a 112 velkých Vánočních hvězd přispěli na konto Sdružení Šance, které sbírku pořádá, úctyhodných 20.520,- Kč.

Touto cestou bych chtěla za Sdružení Šance poděkovat všem, kteří se i letos do této humanitární sbírky zapojili a zakoupením Vánoční hvězdy podpořili dobrou věc.

Každý, kdo si květinu zakoupil, může prožít Vánoce s hřejivým pocitem, že cosi dal, někomu potřebnému, bezmocnému…

Jitka Lehká

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *