Seminář dobré praxe Hulín 2018

Posted By on 10.5.2018

V úterý 24. dubna jsme se zúčastnily Semináře dobré praxe v Hulíně. Den začal vesele. Paní učitelka Jana Prečanová nám chtěla dopřát jízdu EC vlakem, ale nezjistila si, jestli vlak staví v Hulíně. Nestavil. Tak jsme vystoupily až v Otrokovicích a pak se vrátily dalším vlakem do Hulína.

Ekotýmáci ze ZŠ Hulín nás mile přivítali a připravili výborný program. Sešli jsme v klubovně na školní zahradě s Ekotýmáky z ostatních škol. Školní zahrada se nám moc líbila. Pak jsme se rozdělili na dvě skupinky – žáci a učitelky. My jsme pracovali ve škole, paní učitelky v klubovně. Nejdřív nám pustili ukázky z filmu Dennyho parťáci, které představovaly jednotlivé kroky k Ekoškole. Dostali jsme analýzu o šetření vody a měli jsme podle ní sestavit a na plakát napsat a namalovat plán činností. Paní učitelky měly stejný úkol. Potom jsme naše plány porovnali s plány našich vyučujících a plakáty všech ekotýmů si navzájem představili. Nakonec jsme šli ještě na prohlídku školy, kde se nám nejvíc líbily jejich šatny s šatními skříňkami.

Na semináři se nám moc líbilo. Přivezly jsme si několik nových nápadů, které určitě využijeme v naší Ekoškole.

Nikolka Ambrožová, Deniska Lužná a Adélka Sklenářová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *