Školní výlet 8.A

Posted By on 29.6.2022

V úterý 28. 6. 2022 se 8.A vydala na výlet do Brna. Čekal nás jak poučný, tak i zábavný výlet. Dopoledne jsme strávili ve VIDĚ! – science centru na brněnském výstavišti. Na více než 150 exponátech jsme mohli objevovat a sledovat, jak funguje svět. Někteří z nás se zabavili v sekci Mikrosvět, jiné lákala část Civilizace, další zaujala část věnovaná lidskému tělu a první pomoci.

Po obědě jsme přešli na hlavní vlakové nádraží v Brně, kde jsme v jedné ze starých nádražních budov měli domluvený paintball. Dostali jsme masky, rukavice, děvčata si nasadila ještě vesty, vzali jsme si zbraně a pustili se do lítých bojů. Hodina her nás hodně unavila, v horkém počasí jsme ze sebe vydali téměř všechnu energii, ale stále znovu a znovu jsme se ponořovali do bojů mezi dvěma týmy, na které jsme byli rozděleni. Nakonec vyhráli všichni, protože vítězstvím pro nás bylo především vydržet celou dobu v oblečení s dlouhým rukávem.

Po všem zkoumání, bádání a lítých bojích jsme měli rozchod přímo v samém centru Brna. Mohli jsme si prohlédnout brněnský orloj, občerstvit se v nejednom rychlém občerstvení (přece výlet bez „Mekáče“ by nebyl to pravé), koupit si něco na památku… Čas uplynul jako voda a my zamířili zpět do Troubek. Někteří z nás na výlet budou ještě dlouho vzpomínat, hlavně při pohledu na modřiny z paitballu.

Kateřina Gažová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *