STARŠÍ PRO MLADŠÍ – TŘÍDÍME HLINÍK!

Posted By on 20.1.2020

Dne 18. 12. 2019 proběhl na naší škole projekt Starší pro mladší. Jednalo se o jeden z mnoha projektů našeho Ekotýmu. Cílem bylo naučit žáky naší školy, jak správně třídit hliník a spoustu dalšího odpadu. Zjistili jsme totiž, že někteří vůbec nevědí, jak s takovýmto odpadem naložit a jak ho správně vytřídit. Spolužáci si ve třídách spolu s námi, Ekotýmáky, zahráli plno zábavných a poučných her na toto téma o sladkou odměnu.  Nakonec jsme v každé třídě vyhodnotili toho nejšikovnějšího žáka, který pozorně poslouchal a správně odpověděl na naše kvízové otázky.  Akce byla velmi úspěšná a věříme, že jsme ostatní naučili zase něco nového, a jsme rádi, že už v tříděném školním odpadu nenacházíme to, co tam nepatří.

Gregovská Barbora, 6.A třída

Letáček

Plakát

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *