SVATBA VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Posted By on 19.6.2019

V pátek 31. 5. 2019 se opět na naší škole rozezněly svatební zvony a do svazku manželského vstoupili snoubenci SOFINKA VOJTKOVÁ a MATÝSEK HORVÁT. Na školní zahradě v altánku, kde se uskutečnil svatební obřad, všichni svatebčané netrpělivě očekávali příchod nevěsty a ženicha. Atmosféra byla slavnostní, nevěsta překrásná a ženich šarmantní. Nálada byla veselá a jak už je zvykem, následovala obrovská hostina, novomanželský přípitek dětským šampáněm, krájení svatebního dortu, hod kyticí, předávání svatebních darů a pochopitelně si novomanželé Horvátovi zatančili v kruhu všech svatebčanů svůj první manželský tanec, který neodmyslitelně patří k svatebnímu veselí.

Našim novomanželům přejeme všichni HODNĚ ŠTĚSTÍ a velké poděkování náleží maminkám a babičkám, které byly tak ochotné a upekly nám skvělé a krásné dorty, zákusky, koláčky a slané pohoštění.

Miroslava Šenkár

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *