Taneční představení „Stars“

Posted By on 22.12.2018

V úterý 11. 12. 2018 žáci 2. stupně zhlédli v Městském divadle Prostějov divadelně-taneční představení „Stars“. Na hudbu nejznámějších zpěváků, zpěvaček a hudebních skupin tancovala taneční skupina FREE DANCE Prostějov. Byla to nejenom krásná podívaná, ale žáci se i něco o hvězdách světové hudební scény dozvěděli. Představení sklidilo u žáků velký ohlas, mimo jiné i proto, že tanečníci byli jejich vrstevníci.

Nemohla jsem uvěřit, že moji vrstevníci dokážou tohle. Také moderátor, který to uváděl, byl velice příjemný a srandovní. Nejvíce se mi líbil Freddie Mercury, Madonna, Beatles, ABBA a Michael Jackson. Děkuji za příjemné dopoledne.

Martina Zdařilová, 6. třída

Představení se mi moc líbilo. Taky mě překvapilo, že si to tanečníci připravili sami. Měli to i srandovní a měli tam zajímavé akrobatické kousky. Líbilo se mi, že tam měli nejen taneční, ale i zpívané a hrané části.

Tereza Smolková, 7. třída

Divadlo bylo hodně zajímavý. Nejvíce se mi líbila ABBA, jelikož jsou to písničky z Mamma Mii, kterou miluju. Protože tančím, tak mě to hodně bavilo a viděla jsem, v čem se můžu zlepšovat a třeba se posunout do nějaké lepší taneční skupiny.

Alena Havlíková, 8. třída

Moje dojmy jsou fakt super, protože to bylo něco nového a za mě to bylo lepší než nějaká opera. Super bylo, že to bylo ve stylu nejlepších zpěváků a skupin. Mám moc rád takovou „starou“ hudbu. Nejnadšenější jsem byl z Beatles, ABBY a Queenů, takže jsem si i zazpíval. Tančili opravdu suprově. Bylo to nejlepší vystoupení, co jsem kdy viděl.

Daniel Borek, 8. třída

Divadlo se mi velmi líbilo a bylo opravdu fascinující, že ty holky dokázaly vytvořit tolik různých choreografií.

David Chodúr, 9. třída

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *