Třídíme hliník s rodiči

Posted By on 28.11.2019

V úterý 19. listopadu 2019 před třídními schůzkami Ekotýmáci vyzkoušeli znalosti rodičů o třídění hliníku. Ve školních kontejnerech na hliník se nám totiž objevují i věci, které tam nepatří. Plasty, směsný odpad a železo. Třídění si vyzkoušel i pan ředitel, paní zástupkyně, učitelé, pan školník a paní školnice. Naší akce se zúčastnilo mnoho rodičů, kteří zjistili, co dělali v rámci třídění odpadu špatně a co dobře. Většina z nich měla nejčastěji problém s krabičkami a obaly od léků a s hliníkovými a plastovými víčky od jogurtů. Nakonec jsme rodičům rozdali letáčky o třídění hliníku a s informací, kam ho vozit. Po „zkoušce“ rodiče pokračovali na třídní schůzky.

Sabča Kargerová, 6.A třída

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *