Turistika 18. 3. 2023

Posted By on 22.3.2023

V sobotu jsme se vydali na první letošní výpravu. Počasí bylo nádherné, nálada příjemná, výhledy stály za to. Zdolávali jsme překážky na trase i kolem ní, prolézali houští, obcházeli jezírko, zlézali příkrý svah, jednu zříceninu jsme objevili, druhou sice ne, ale ukryté bonbóny ano. Pohoupali jsme se na obrovské houpačce a procházeli po laně na Janově Hradě, uspořádali jsme soutěž o nejšpinavější a nejčistší boty a vůbec jsme si na vzduchu a v pohybu krásně prožili slunečný jarní den. Jen těch kilometrů jsme místo slibovaných 16 naměřili 20, ale o to víc jsme hrdí, že jsme je úspěšně zvládli a ještě jsme si to pěkně užili.

Všechny fotky najdete zde: https://lidap.rajce.idnes.cz/Turistika_Provodov_18.3.2023/?utm_source=notification&utm_medium=email&utm_campaign=album-created

Další výpravu hodláme podniknout v sobotu 15. dubna. Pojedeme do Toulovcových maštalí. Přihlášky si můžete vyzvednout u paní učitelky Pískové. Podle možností budou umístěny i na webových stránkách školy.

Ludmila Písková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *