Úspěchy našich recitátorů

Posted By on 20.3.2019

Dne 12. 2. 2019 proběhlo na naší škole školní kolo recitační soutěže. Zúčastnilo se ho celkem 26 žáků z 1. až 8. třídy, kteří byli rozděleni do 5 kategorií.

Zatímco v minulých letech u žáků z 1. stupně převažovala poezie, letos se odvážně pustili do prozaických textů, a to dokonce i naši prvňáčci! A že to vůbec nebyly texty krátké!  Stejně jako minulý rok se vítězové z každé kategorie mohli těšit z dárku v podobě knihy.

Žáci, kteří se v I. – IV. kategorii umístili na 1. a 2. místě, postoupili do okresního kola, které se konalo 8. 3. v Přerově. I zde se našim žákům dařilo. Richard Gregovský ze 3. třídy získal ve své kategorii Čestné uznání za mimořádný výraz a Martina Zdařilová ze 6. třídy obsadila 3. místo. Oba s postupem do krajského kola, které se bude konat v dubnu v Olomouci.

Všem úspěšným recitátorům děkujeme za reprezentaci školy a Marti a Ríšovi budeme držet palce!

Karolina Haiderová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *