Úspěchy našich žáků ve výtvarné soutěži

Posted By on 27.5.2022

V březnu se naše škola zapojila do akce Vlajka pro Tibet. V rámci této akce spolek Lungta vyhlásil výtvarnou soutěž na téma Tibet žije (nejen) v době koronaviru. Nově byla do soutěže zařazena také kategorie Video. Soutěže se zúčastnilo několik žáků z 2. stupně a po dlouhém čekání na vyhodnocení jsme se konečně dočkali výsledků. Z naší školy byli oceněni rovnou tři žáci! Gabča Dočkalová z 8.A získala 1. místo za obrázek Saga dawa a Mara Bršťák ze 7. tř. se svým obrázkem Palác Potala obsadil 3. místo. Posledním oceněným byl Kuba Hradil z 8.B, který v kategorii Video získal 2. místo za své česko-anglické video. Všem oceněným blahopřeji a ostatním děkuji za účast!

Karolina Haiderová  

https://www.youtube.com/watch?v=-l0MlZm_HAM

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *