V DRUŽINĚ TO ŽIJE!

Posted By on 7.5.2018

Jarní příroda už nás láká na sluníčko, a tak jsme si uspořádali hned dvě zábavné akce na školní zahradě. Společným posezením u ohně jsme se hezky sešla všechna tři oddělení školní družiny a pár dnů nato jsme přivítali kamarády z tovačovské školní družiny na „Čarodějnické soutěžní stezce“. Děti plnily nejroztodivnější úkoly a strašidelné bytosti na ně na každém kroku přísně dohlížely. Však je také na konci cesty čekala moooc dobrá odměna – kokosové sušenky, které pro ně naše děti vlastnoručně upekly. Největší úspěch však slavil čtvrteční výlet do Laser arény v Prostějově! Zatímco některé děti bojovaly jako o život, ostatní řádily v Dětském centru Šmoulíkov na nejrůznějších atrakcích, prolézačkách, skluzavkách……a mezitím se chodily občerstvovat všelijakými dobrotami – limonáda, medovník, Bubble tea aj. Výlet se nám náramně líbil a rádi se tam určitě někdy vrátíme!!!

 Děti a paní vychovatelky ze školní družiny

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *