Vesnice roku 2019 Olomouckého kraje

Posted By on 30.9.2019

Začátkem měsíce června navštívila Troubky komise soutěže Vesnice roku 2019 Olomouckého kraje. Zavítala i do naší školy, kde měla možnost prohlédnout si školní zahradu a seznámit se s činností našeho Ekotýmu. Komisi provázeli zahradou a seznamovali s významem a využitím jednotlivých prvků zahrady zkušení průvodci Ekotýmu. Na závěr prohlídky pozvali Ekotýmáci členy komise na malé občerstvení pod širým nebem, které s pomocí vedoucí jídelny, paní Eliškou Kasprzykovou, připravili z čerstvých produktů naší zahrady. Obec Troubky získala, s naším malým přispěním, ocenění za výchovu mládeže k ekologii a jejímu uplatnění v běžném životě.

za Ekotým Jana Prečanová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *