VYHODNOCENÍ SBĚRU PAPÍRU 2020-21

Posted By on 30.8.2021

Letošní sběr papíru, s ohledem na celkovou situaci způsobenou covidem, proběhl na naší škole odlišně od let předchozích. Jsme rádi, že samoobslužný sběr se osvědčil, a proto budeme takto pokračovat i dál.

Na podzim 2020 žáci a děti nasbírali celkem 15 tun papíru. V mateřské školce nasbírali 1598 kg a 13 422 kg ve škole.

Na jaře 2021 se nasbíralo celkem přes 13 tun papíru, z toho ve škole 12 462 kg a ve školce 913 kg.

Tradičně se vyhodnocovali 2 kategorie – třídní kolektivy a jednotlivci.

Nejúspěšnější třídou se na podzim stala 9. třída s celkovým množstvím 4 531 kg a průměrem 206 kg na žáka. Na druhém místě skončila 3.A s 92,5 kg papíru na žáka a na 3. místě 4. třída s 82 kg papíru na žáka.

Na jaře byla nejúspěšnější třídou 7.B s 1669 kg celkem a průměrem 93 kg papíru na žáka. Na druhém místě se umístili žáci 5. ročníku s průměrem 72,5 kg a na třetím místě žáci 9. ročníku s průměrem 68,5 kg. 

V kategorii jednotlivců jsou vyhlašováni žáci, kteří donesli více než 200 kg papíru.

Na podzim to bylo 22 žáků, z nichž se na prvním místě umístila Kristýna Barboříková s 1161 kg. Na 2. místě Vít Dolanský s 914 kg a na 3. místě Václav Hodroš s 807 kg.

Dalšími v pořadí byli: Topenčík Martin, Hromková Sára, Knap Lukáš a Viktor, Koutová Marcela, Dočkal Jaroslav, Sobek Štěpán, Dočkalová Julie, Mateřánková Adéla a Nikola, Skřenková Andrea, Vrána Jakub, Vránová Daniela, Raška Aleš, Coufal Jan, Tomková Alžběta, Gregovská Aneta a Lucie a Doležel Jakub.

Na jaře byla nejlepší žákyní v kategorii jednotlivců Pospíšilová Lucie s 675 kg, na druhém místě Smištík Dominik a na třetím Pospíšil David. Dále se v pořadí nad 200 kg umístili: Hromková Sára, Vinkler Matyáš, Dolanský Vít, Bezroučková Adéla, Oškera Jakub, Doležalová Amálie, Oškerová Anna, Manová Alžběta a Eliška.

Děkujeme všem, kteří se jakýmkoli způsobem na sběru papíru podíleli.

Za Ekotým Pavel Navrátil

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *