Výlet 8.B třídy na Hrubou Vodu

Posted By on 29.6.2022

Letošní výlet se žáci 8.B, podobně jako loni, rozhodli strávit aktivitami v přírodě. V úterý 28. 6. 2022 jsme se tedy vydali do resortu Hrubá Voda nedaleko od Olomouce. Zde jsme měli na 11:00 zamluvený minigolf. Protože jsme přijeli už po desáté hodině, krátili jsme si čas hraním drobných společenských her. Vzhledem k tomu, že většina držela golfové hole a provozovala tuto aktivitu poprvé, bylo o zábavu postaráno. Potom jsme se přesunuli do další části resortu, k bobové dráze, kterou si osmáci s velkou chutí projeli hned několikrát. Po malém občerstvení v Hospůdce u bobové dráhy se ještě někteří rozhodli protáhnou si svaly v malém lanovém centru Kamzíkova cesta, které si mohli po zaplacení vstupu užívat neomezeně dlouho. Někteří hoši pak předvedli své umění házení žabek v místím potoce Bystřici. Škoda, že nebyly v provozu dalších aktivity jako discgolf, bungee trampolíny nebo tubingová dráha. Oblačné, ale teplé počasí bylo pro pobyt v přírodě ideální. Výlet se nám tedy se vším všudy vydařil!

Jana Prečanová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *