Výlet školního Ekotýmu

Posted By on 29.6.2022

V pondělí 13. červan se školní Ekotým vydal na výlet do Horky nad Moravou do Sluňákova. Program pro nás vytvořila paní Rulíková, kterou již známe z auditů. Celý den jsme měli možnost poznávat různá zákoutí Sluňákova a plnit aktivity, které byly zaměřeny na vzájemné poznávání jednotlivých členů Ekotýmu a hlavně na spolupráci a vzájemnou pomoc. Dopolední program utekl při plnění úkolů v přírodě velice rychle. V poledne jsme si k obědu opekli špekáčky, klobásky, kabanos…. – každý podle své chuti a vydali jsme se na cestu zpět do Troubek.

Na Sluňákově se mi moc líbilo, plnili jsme spoustu zajímavých aktivit. Bylo tam krásně, areál je velký a krásný. Nejvíce se mi líbila Rajská zahrada, která je postavena ve tvaru lodě. Z aktivit se mi nejvíce líbilo asi nesení vajíčka na provázku, protože nám s holkama ani jednou nespadlo. (Nikol Ambrožová)

Další výlet Ekotýmu nás čeká zase až za rok. Uvidíme, kam nás naše cesty zavedou…

Kateřina Gažová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *