Školní výlet 9. třídy

V neděli 2. 6. 2024 se devátá třída vydala na svůj poslední společný školní výlet. Tentokrát jsme zamířili do nedalekého kempu Baldovec.

            Hned po příjezdu nám bohužel začalo pršet, ale ani déšť nás neodradil a my se ihned s velkou chutí pustili do aktivit, které jsme si předem s instruktory domluvili. Vyzkoušeli jsme si lukostřelbu a foukačku. Poté na nás čekala 23 metrů vysoká horolezecká věž, kde všichni měli možnost prověřit svoji šikovnost a odvahu. Kromě horolezení přišlo i na další adrenalinovou aktivitu – na paintball. Z toho si však několik z nás přivezlo i nějakou tu modřinu. Večer jsme si opekli špekáčky a na závěr dne proběhla soutěž Miss a Missák Baldovce, u které jsme se opravdu moc nasmáli.

            Další den už bylo počasí příznivější a po snídani na nás čekalo lanové centrum, kde žáci zdolávali překážky a mosty ve výšce 9 metrů nad zemí. Na závěr jsme měli možnost prohlédnout si Baldovec i z ptačí perspektivy. Oblékli jsme se do úvazku a po vystoupání do výšky 16 metrů nás pan instruktor připnul na dvojité lano a po odrazu jsme sjeli (někteří za doprovodu hlasitého křiku) 140 metrů dlouhou lanovku.

            I přesto, že počasí nebylo po celou dobu výletu zrovna ideální a střídavě nám pršelo, tak jsme si výlet moc užili. Níže ve fotogalerii se můžete přesvědčit sami.

                                                                                                                                                           Za 9. třídu

                                                    Veronika Zedníková

prohlédnout fotogalerii