Zápis do první třídy

Posted By on 23.4.2019

V úterý 9. 4. 2019 se na naší škole uskutečnil Zápis dětí do první třídy. Hned u vchodu budoucí prvňáky přivítal Ferda Mravenec s Beruškou a Broukem Pytlíkem. Odvedli je do hrací třídy, kde děti plnily Ferdovy zábavné úkoly pro školáky. Po jejich zvládnutí přešly do zápisové třídy, kde na ně již čekaly paní učitelky. Zde budoucí prvňáčci předváděli, jak umí počítat, zpívat či přednášet, malovat, správně vyslovovat, reagovat na pokyny, skládat, poznávat barvy, geometrické tvary, zkrátka vše, co je rodiče a školka naučili. Děti vystupovaly velmi přirozeně, se zájmem řešily zadané úkoly. Bylo vidět, že se připravily pečlivě a do první třídy se těší.  Na závěr dostaly drobné dárečky jako upomínku na svůj velký den. Přejeme našim budoucím prvňáčkům hodně radosti z poznávání a objevování nových věcí.

Marta Kosíková

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *