Stávka – 6. 11. 2019 (středa)

Posted By on 4.11.2019

Vážení rodiče,

chtěli bychom vás touto cestou informovat o zapojení všech pedagogických pracovníků naší základní školy do vyhlášené celorepublikové stávky dne 6. 11. 2019 (středa). Z tohoto důvodu bude základní škola a školní družina v tento den mimo provoz. Vzhledem k uvedeným skutečnostem nemají žáci stravující se ve školní jídelně v tento den nárok na sníženou cenu obědů, možnost stravování bude umožněna pouze za jejich plnou cenu (obědy všech žáků ZŠ jsou odhlášeny). Omlouváme se za možné komplikace vzniklé se zajištěním dohledu nad vašimi dětmi v době běžné výuky.

pedagogičtí pracovníci základní školy

 

Mateřská škola a školní jídelna zůstávají v den stávky v provozu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *