Ze školní družiny

Posted By on 17.4.2019

Druhá polovina školního roku byla u nás ve školní družině již tradičně zahájena NAROZENINOVÝM DNEM. V tento den všechny děti oslavily své narozeniny společně. Nedílnou součástí tohoto dne byla společná výroba dortů, které si děti vytvořily dle svých představ a posléze si na nich pochutnaly.

JUST DANCE je bezesporu nejoblíbenější tělesná aktivita ve školní družině v tomto školním roce. Děti předvádějí opravdu záviděníhodné taneční kreace, které všem také rozproudily krev na velice oblíbené PYŽAMOVÉ PÁRTY. A že máme obrovský talent, dokázal ve 3. oddělení Tomík Dohnal, který nám famózně zahrál na elektronickou kytaru.

Děti z I. oddělení přivítaly přicházející jaro tím, že nakrmily ptáčky na školní zahradě a podnikly pár jarem provoněných vycházek do okolí. Každoroční vítání jara je také spojeno s velikonočním tvořením, ve kterém si děti vytvořily veselé velikonoční kraslice, dekorace a velikonoční přáníčka.

Mirka Šenkár

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *