Ze školní družiny

Posted By on 3.7.2021

Velmi teplé počasí v posledních dvou měsících přestěhovalo akce a činnosti školní družiny na zahradu školy. Děti si poseděly u ohníčku, opekly si špekáčky a zazpívaly veselé písničky. Sportovní klání měla vždy toho nejlepšího vítěze, který byl po zásluze odměněn cennou trofejí. Indiánský den byl přímo báječný. Děti si vyrobily indiánské čelenky a šperky, u tradičního týpí si vykouřily dýmku míru a vyluštily tajnou apačskou šifru. Malí indiáni si zastříleli z luku a zatančili tradiční indiánský tanec. Horké dny jsme „přežili“ díky zavlažovacímu zařízení, které bylo příjemným osvěžením pro všechny. Závěrečná tradiční procházka na nanuky byla sladkou tečkou za školním rokem 2020/21.

Děkujeme rodičům za spolupráci a přejeme všem krásné a pohodové prázdniny! 🙂

 Mirka Šenkár

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *