Ze školní družiny

Posted By on 29.4.2022

Po dvou letech jsme se konečně dočkali a vyjeli se školní družinou na vytoužený výlet. Navštívili jsme kroměřížské muzeum, kde jsme hledali za pomocí baterek na staré, temné půdě ukryté vzácné poklady. Atmosféra půdy byla trochu strašidelná, ale děti se nebály a poklady staré půdy hravě našly. A jelikož výlet do Kroměříže byl celodružinový, děti byly rozděleny vzhledem k počtu na dvě poloviny. Čekající skupinka navštívila vyhlášenou zámeckou zahradu. A tam bylo opravdu krásně. Viděli jsme dechberoucí živé pávy, procházející se volně mezi námi. Zastavili jsme se u voliér s ptáčky a vyfotili jsme se s opičkami. Na závěr celého báječného dne jsme si prohlédli kroměřížské náměstí, koupili si nanuky, různé dobroty a autobusem jsme odfrčeli zpět do rodných Troubek 😊.

Mirka Šenkár

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *