Ze školní družiny

Posted By on 14.6.2022

Koncem dubna se u nás ve škole děly věci. Do družinky se slétli na Čarodějnický rej čarodějnice a čarodějové ze všech koutů Troubek a Henčlova. Řádili tam v rytmu hudby, soutěžili a užívali si skvělou čarodějnickou atmosféru, jak se patří. Jako občerstvení jsme si upekli zdravé a moc dobré sušenky z ovesných vloček.

Příjemné jarní počasí si převážně užíváme na školní zahradě, kde trávíme většinu času soutěžením, sportem, malováním, hraním a různými zábavnými aktivitami.

U ohníčku jsme si opekli špekáčky a zazpívali veselé písničky.

Bezesporu naší nejoblíbenější činností je posezení u jezírka. Trávíme tam hodně času, povídáme si a lovíme přemnožené šneky. 😊

Skvělým bonusem na naší školní zahradě je venkovní učebna, kterou jsme mimo jiné využili na zábavnou akci „Bubny pro vás“. Každé dítko dostalo bubínek, na který nás pan lektor naučil bubnovat. Společně jsme zpívali, tančili a bubnovali jako o život.

Také Den dětí jsme parádně oslavili. A jak už je u nás zvykem, opět hudbou, tancem a zábavným soutěžením. Zkrátka, byla to doslova bombastická dětská párty.

Mirka Šenkár

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *