Školní ples

V sobotu 27. ledna se ve 20:00 hod. konal již tradiční školní ples pořádaný Sdružením přátel ZŠ a MŠ Troubky. Kolem půl osmé se začal sál plnit prvními nedočkavými návštěvníky, na které čekal krásně nazdobený sál. Ve 20:30 hod. vystoupili žáci devátého ročníku se svým tanečním vystoupením.

 

Letošní deváťáci vsadili na taneční program, který se skládal ze dvou kratších vystoupení dívčích skupinek. První skupina si jako téma zvolila populární TikTok tance a druhá si připravila pěknou choreografii na píseň Good Time od Carly Rae Jepsen. Velký úspěch měla i další skupinka devíti chlapců, tančících na píseň Rasputin od Boney M. Na závěr si všichni žáci připravili „westernově laděnou“ choreografii na píseň Footloose od Kennyho Logginse.

 

Po pauze následovalo slavnostní šerpování, kterým nás provedli moderátoři Kája Zatloukalová a Jirka Tichý. Tento slavnostní akt byl doprovázen medailonky žáků, díky kterým jsme se dozvěděli, na které střední školy se letošní deváťáci hlásí.

 

Za velkou obětavost a pomoc s organizací bych chtěla poděkovat Aničce Lehké, Cristi Cojocee a Julče Dočkalové. Děkuji také za celou třídu Sdružení přátel ZŠ a MŠ Troubky za organizaci krásného plesu. Zároveň také děkuji celé třídě za jejich úsilí a píli při nácviku a přípravě vystoupení. Věřím, že si všichni hosté letošní program užili minimálně tak, jak si jej užila naše třída.  

 

Za deváťáky

         Veronika Zedníková

 

Prohlédnout galerii

PROJEKTY

Ovoce a zelenina do škol

 

Malý rádce kvalitní ekologické výchovy

 

Ekoškola

 

Recyklohraní

 

OP JAK